Pożyczka bez BIK Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Kredyty bez BIK

Monar Moje Ocalenie Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Inne nauka i edukacja

http://www.piekary-slaskie.slaskie-ogloszenia.pl/{ITEM_CITY}/biznes-i-przemysl/nawiaze-wspolprace/szukasz-pracownikow-z-ukrainy_19361 Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Nawiążę współpracę

Szukasz pracowników z Ukrainy ? Piekary Śląskie

projektowanie stron internetowych Piekary Śląskie Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Piekary Śląskie Dodaj baner na strony

Pomocnik mechanika/serwisanta samochodowego

Piekary Śląskie Mechanik Piekary Śląskie

Mechanika samochodowa, serwis i np: przyczepy ciężarowe nie są Ci obce? Aplikuj już teraz a nasi konsultanci się z Tobą skontaktują!

oferujemy

  • umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wczasy pod gruszą

  • premie roczne (dodatkowa wypłata)

  • premie uznaniowe do 400zł miesięcznie

  • zwrot kosztów za dojazd do klientów premium + dodatkowe wynagrodzenie

zadania

  • serwis i naprawa przyczep ciężarowych

  • prace związane z pneumatyką

  • wymiana klocków, tarcz i innych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym od pon-piątku (7-15 lub 9-17)

  • mile widziane wykształcenie zawodowe

  • wymagamy doświadczenia w naprawie lub serwisie samochodów lub ciężarówek!

  • dyspozycyjność do pracy przy dodatkowych serwisach klientów VIP (weekendy dodatkowo płatne)

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47