Pożyczka bez BIK Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Kredyty bez BIK

Monar Moje Ocalenie Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Inne nauka i edukacja

http://www.piekary-slaskie.slaskie-ogloszenia.pl/{ITEM_CITY}/biznes-i-przemysl/nawiaze-wspolprace/szukasz-pracownikow-z-ukrainy_19361 Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Nawiążę współpracę

Szukasz pracowników z Ukrainy ? Piekary Śląskie

projektowanie stron internetowych Piekary Śląskie Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Piekary Śląskie Dodaj baner na strony

Rejestratorka w przychodni medycznej

Piekary Śląskie Obsługa klienta Piekary Śląskie

Dzień dobry,

poszukujemy rejestratorki do pracy w przychodni medycznej w sercu Piekar Śląskich.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa programu nMedica: rejestrowanie pacjentów, rozliczanie porad, wysyłka kolejek, korekta błędów, tworzenie sprawozdań

  • obsługa pacjentów z gabinetów prywatnych, w tym obsługa kasy fiskalnej

  • obsługa telefoniczna rejestracji

  • udzielanie informacji pacjentom

Nasze wymagania

  • wykształcenie przynajmniej średnie

  • wcześniejsze doświadczenie w placówce medycznej i/lub doświadczenie z programem nMedica

  • komunikatywność, asertywność, umiejętność empatycznej obsługi pacjenta

To oferujemy

  • umowa-zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace

  • elastyczne godziny pracy w zakresie 8-18 lub 8-20

  • praca w nowoczesnej placówce medycznej, pośród wykwalifikowanych specjalistów

Stawka 20-25 zł / hr

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń zawierających CV.