Pożyczka bez BIK Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Kredyty bez BIK

Monar Moje Ocalenie Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Inne nauka i edukacja

http://www.piekary-slaskie.slaskie-ogloszenia.pl/{ITEM_CITY}/biznes-i-przemysl/nawiaze-wspolprace/szukasz-pracownikow-z-ukrainy_19361 Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Nawiążę współpracę

Szukasz pracowników z Ukrainy ? Piekary Śląskie

projektowanie stron internetowych Piekary Śląskie Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Piekary Śląskie Dodaj baner na strony

Praca w Domu, Praca dodatkowa, Praca Zdalna, Umowa, Bez Sprzedaży

Piekary Śląskie Praca w internecie/zdalna Piekary Śląskie

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:

Specjalista ds. promocji i afiliacji w Internecie i Social Mediach

Opis stanowiska:

  • Promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych,

  • Nawiązywanie kontaktu online z potencjalnymi Klientami, bez konieczności wykonywania rozmów telefonicznych.

  • Praca odbywa się w 100% w internecie.

Co oferujemy?

  • Zarobione pieniądze wypłacasz ze swojego panelu na własne konto bankowe nawet 2 razy w miesiącu.

  • Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy pełne szkolenie instruktażowe, dlatego nie musisz posiadać wiedzy w tym zakresie.

  • Pracujesz całkowicie w swoim domu przy użyciu komputera lub smartfon z dostępem do internetu.

  • Wysokie wynagrodzenie ( 2400 PLN-12 000 PLN ) miesięcznie

  • Całkowicie bez inwestycji.

  • Umowa współpracy

  • Możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej, godziny dostosowujesz pod swoje możliwości.

  • W naszym zespole działają ludzie bezrobotni, matki samotnie wychowujące dzieci, osoby pracujące na etacie.

  • Tak naprawdę nie ma znaczenia co aktualnie w życiu wykonujesz, ponieważ to Ty dostosowujesz swój czas pod działanie.

Wymagania:

  • Komputer lub smartfon z dostępem do internetu.

  • Obsługa komputera na poziomie podstawowym.

  • Ukończone 18 lat.

  • Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wysokich wyników.

  • Aktualne zamieszkanie na terenie Polski.

UWAGA:

  • Nie wymagamy rozmów telefonicznych

  • Odwiedzania klienta

  • Spotkań na kamerze

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

  • na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.

  • wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 12 000 PLN miesięcznie.

  • Oczywiście nikt nie zapłaci za leżenie, jest to praca jak każda inna gdzie trzeba się zaangażować i działać.

Kliknij w link do mojego facebooka

Zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, gdzie ze spokojem będę mógł się z Tobą kontaktować. Zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, NAPISZ WIADOMOŚĆ, a ja Tobie przedstawię szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny.

Liczba Miejsc Ograniczona!!