Pożyczka bez BIK Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Kredyty bez BIK

Monar Moje Ocalenie Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Inne nauka i edukacja

http://www.piekary-slaskie.slaskie-ogloszenia.pl/{ITEM_CITY}/biznes-i-przemysl/nawiaze-wspolprace/szukasz-pracownikow-z-ukrainy_19361 Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Nawiążę współpracę

Szukasz pracowników z Ukrainy ? Piekary Śląskie

projektowanie stron internetowych Piekary Śląskie Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Piekary Śląskie Dodaj baner na strony

Doradca klienta Piekary Śląskie

Piekary Śląskie Przedstawiciel handlowy Piekary Śląskie

Jesteś osobą otwartą i komunikatywną? Lubisz pracę z ludźmi i chcesz rozwijać się w handlu? Zaaplikuj już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie jednozmianowej od poniedziałku do piątku (10:00-18:00)

  • pracę od zaraz

  • przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole

  • premię sprzedażową

  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej,

zadania

  • prace administracyjno-biurowe

  • obsługa klienta

  • obsługa serwisów internetowy np. Allegro

  • obsługa programu sprzedażowego

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w handlu/pracy z klientem

  • komunikatywności

  • umiejętności obsługi podstawowych programów komputerowych (word, excel)

  • umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47